Well I totally edited my reply, but whatever.

I don't think you can sell reggie for $5/gram.

$2/gram is still $14/quarter, which would be $280 for the lot, and for buying at that price, I imagine the quality is shit and closer to $2/gram. But really who buys reggie by the gram? Never even heard of that.